Hakkımızda

Tripair, merkezi Atina, Yunanistan'da bulunan çevrimiçi bir seyahat acentesidir. Hedefimiz, çevrimiçi sistemimiz aracılığıyla seyahat hizmetlerini teknolojik olarak gelişmiş bir şekilde sunmaktır. Tripair, Atina'da 1980 yılından beri hizmet veren geleneksel (çevrimdışı) bir acente olan Altair Travel Agency S.A.'ya aittir ve üç departmandan oluşur: Incentive, FIT (tatil) ve kurumsal (şirket müşteriler).

Tripair'in merkezi 26th, Pentelis str, 175 64, Palaio Faliro, Atina, Yunanistan adresinde yer almaktadır.

Tel: +90 8507662405
Fax: +30 210 9469270
E-posta: tripair@tripair.com

Tripair, Yunanistan, İsrail ve Malta gibi pazarlara uçak biletleri, feribot biletleri, otel rezervasyonları, araba kiralama hizmetleri, seyahat sigortaları ve diğer birleşik seyahat ürünlerini gelişmiş bir arama motoru ile sunmakta olan çevrimiçi seyahat acentesi petas.gr ile ortaktır.

Uçak biletleri ve Feribot biletleri: Tripair, çevrimiçi sistemi aracılığıyla, dünyanın her yerine uçak bileti ve Yunanistan ile Türkiye ve İtalya arası feribot biletleri arasında hızlı arama yapma olanağı tanır. Ucuz uçuşlarda en iyi ücretleri sunacağımızı ve yabancı dilen deneyimli personelimiz ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağımızı garanti ediyoruz. Aynı zamanda, ileri teknoloji ürünü web araçlarımız, sistemimizi kullanarak gerçekleştirdiğiniz tüm ödeme ve işlemler sırasında güvenliğinizi sağlayacaktır. 0206 E 61000100800 özel kayıt numaralı Tripair, HATTA (Yunanistan Seyahat Acenteleri Birliği) ile IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesidir ve GNTO (Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü) tarafından yetkilendirilmiş bir seyahat acentesidir.

Oteller ve araba kiralama hizmetleri: Geniş konaklama ve araba seçenekleri arasından tercihinizi yapın. Tripair, birçok tedarikçi ile yaptığı sözleşme ve anlaşmalardan faydalanan güvenilir toptancılarla birlikte çalışmaktadır. Bu nedenle, yüksek kaliteyi, düşük fiyatlar karşılığında sunabiliyoruz.

Seyahat sigortası ve paketler: tripair ile kişisel ihtiyaçlarınıza en uygun seyahat sigortasını alabileceğinize dair bir şüpheniz olmasın. Seyahat sigortası alanında birlikte çalıştığımız firma, dünya çağında tanındığı için en uygun teklifleri sunabiliyoruz.